Український футболіст Швед зробив асист шведу, але "Мехелену" це не допомогло

24-річний український півзахисник "Мехелена" Мар'ян Швед відзначився результативною передачею у виїзному поєдинку чемпіонату Бельгії проти "Зюлте-Варегема" (2:3)

Український футболіст Швед зробив асист…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 38-ій хвилині Швед, який вийшов у стартовому складі своєї команди, асистував шведському півоборонцю Керіму Мрабті, який зробив рахунок 1:0 на користь "Мехелена".

На перерву команди пішли з таким самим рахунком. Однак згодом драматична кінцівка поєдинку призвела до того, що клуб Мар'яна Швед програв.

Цього сезону Швед провів за "Мехелен" 17 матчів у всіх турнірах, де забив два м'ячі та віддав одну результативну передачу.