Футболіст збірної України провів сильний матч у чемпіонаті Угорщини

"Ференцварош" українця Олександра Зубкова у поєдинку 17-го туру чемпіонату Угорщини переміг "Гонвед" з мінімальним рахунком 1:0

Футболіст збірної України провів сильний…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Українець вийшов на поле у стартовому складі своєї команди.

Зубков провів просто чудовий перший тайм. Наш співвітчизник двічі міг забити сам, віддав три чудові передачі, які запороли партнери, але м'яч у ворота так і не зайшов. Вище від усіляких похвал діяв воротар "Гонведа" Петер Саппанош.

У другій половині гри Олександр діяв менш активно, і на 73-ій хвилині його замінили. У самому матчі господарям все ж вдалося вирвати перемогу. На першій компенсованій хвилині вирішальний м'яч забив Мюрто Узуні – 1:0.

Після цієї зустрічі "Ференцварош" набрав 35 очок і очолив турнірну таблицю, випереджаючи "Кішварду" на два пункти.