Український форвард Яремчук допоміг "Бенфіці" вийти у фінал Кубка ліги

"Бенфіка" в серії післяматчевих пенальті перемогла "Боавішту" в матчі 1/2-ої фіналу Кубка португальської ліги

Український форвард Яремчук допоміг "Бен…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 16-ій хвилині зустрічі Евертон вивів "Бенфіку" вперед. "Боавішта" відігралася після перерви – Густаво Альфонсо пробив влучно з одинадцятиметрової позначки.

Доля зустрічі та путівки до фіналу Кубка португальської ліги визначилася в серії післяматчевих пенальті – 3:2 на користь "Бенфіки".

Український форвард Роман Яремчук вийшов у старті "Бенфіки". На 88-ій хвилині нападника замінили.

У фіналі Кубка португальської ліги "Бенфіка" зіграє з переможцем поєдинку "Спортінг" – "Санта-Клара".