"Українське дербі" в чемпіонаті Бельгії переможця не визначило

У 20-му турі чемпіонату Бельгії відбувся поєдинок між командами, у складі яких виступають футболісти національної збірної України

"Українське дербі" в чемпіонаті Бельгії…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. "Гент" Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна на власному стадіоні приймав лідера першості "Брюгге" Едуарда Соболя.

Із перших хвилин на полі з’явилися лише представники господарів – Пластун та Яремчук. Утім, уже по перерві наставник гостей кинув у бій Едуарда Соболя, який на 57-ій хвилині відзначився результативним пасом. Господарі спромоглися на гол у відповідь, що став останнім у зустрічі – 1:1.

Роман Безус вийшов на поле на 88-ій хвилині, а на 90+3-ій отримав жовту картку.

Наразі, маючи 46 очок, "Брюгге" посідає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Більгії. "Гент", що набрав 36 пунктів, третій.

Додамо, що цього сезону Роман Яремчук зіграв за "Гент" 29 матчів, в яких забив 17 м’ячів та віддав чотири результативні паси. На рахунку Ігоря Пластуна 32 поєдинки та два забиті м’ячі. Роман Безус провів 20 зустрічей, забив п’ять голів та віддав три результативні паси.

Едуард Соболь відіграв за "Брюгге" 24 матчі й віддав у них дві гольові передачі.