Футболіст збірної України наблизився до завоювання кубка європейської країни

Захисник збірної України Едуард Соболь допоміг "Брюгге" здобути перемогу над "Андерлехтом" і вийти в півфінал Кубка Бельгії

Футболіст збірної України наблизився до…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. В останньому чвертьфінальному поєдинку Кубка Бельгії в Брюсселі зустрілися "Андерлехт" і "Брюгге". Українець Едуард Соболь з'явився в стартовому складі "чорно-синіх".

Наш захисник в цьому матчі більше зосередився на оборонних діях, працюючи на своєму фланзі дуже надійно. Втім на 81-ій хвилині у Соболя був шанс записати на свій рахунок результативну передачу. Він прострілив зліва до лінії штрафного майданчика, але удар Схрейверса виявився неточним.

Едуард відіграв весь матч, а його команда перемогла з рахунком 2:0. Голами відзначилися Вормер і Баланта. Таким чином підопічні Філіпа Клемана пробилися в півфінал Кубка Бельгії. Їх суперником на цьому етапі стане один з трьох клубів – "Кортрейк", "Зюльте-Варегем" або "Антверпен".