Українець Ярмоленко зіграв уперше після коронавірусу

Атакувальний півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відіграв більше 10-ти хвилин у складі "Вест Гема" в першості Англії

Українець Ярмоленко зіграв уперше після…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Форвард збірної України Андрій Ярмоленко вперше після перенесеного захворювання коронавірусом вийшов на поле в матчі чемпіонату Англії.

Українець вийшов на заміну на 80-ій хвилині домашнього поєдинку "молоткарів" проти "Кристал Пелас" за рахунку 1:1. Схилити чашу терезів на користь господарів наш співвітчизник не зміг, хоча останні 20 хвилин гості грали вдесятьох.

З 21-им очком "Вест Гем" розташувався на сьомому рядку турнірної таблиці першості Англії.