Три питання до "Динамо" після жахливих матчів на тренувальних зборах

Київське "Динамо" завершило тренувальні збори перед другою частиною сезону

Три питання до "Динамо" після жахливих м…

Всього за два збори "Динамо" провело 8 матчів і в жодному з них не виглядало переконливо. Тож озвучуємо три головні питання до команди Мірчі Луческу перед весняною вирішальною частиною Прем'єр-ліги та матчами плей-оф Ліги Європи.

Чому команда грає блідо? З восьми матчів "Динамо" програло два поєдинки. І саме ці зустрічі були з суперниками, які більш-менш відповідали рівню київського клубу - варшавська "Легія" та болгарський "Лудогорець". Всі інші суперники були явно класом нижчі, але наші футболісти не могли продемонструвати цю різницю на полі. Лише в матчі з БАТЕ команда Луческу вигладала явним лідером на полі. А от з посередніми македонською "Шкендією" (1:0) та тбіліським "Динамо" (1:0) кияни врятувалися лише на останніх хвилинах. При цьому варто зазначити, що зараз футболісти багато контролюють м'яч. Але точно є проблеми з завершенням атак.

Що з форвардами? Справжнім жахом для Луческу є гра нападників Бесєдіна, Супряги, Ваната та Русина. Жоден з 12 голів забитих в цих восьми товариських матчах не забив форвард. Найбільше часу (348 хвилин) від Луческу отримав Артем Бесєдін, який відбув допінгову дискваліфікацію. Нападник добре підігрував партнерам, відмінно може нав'язати боротьбу захисникам суперника, але з голами повна біда. Здається, останній шанс отримав Влад Супряга. За 311 хвилин з посередніми суперниками на полі він теж не зумів відзначитися. Буде дивно, якщо румунський тренер продовжуватиме випускати на поле молодого футболіста. Менше очікувань було від молодого Ваната. Для нього це лише перша проба пера в основній команді. Щодо Русина складно робити висновки, бо він лише провів на полі 40 хвилин. Загалом висновок напрошується один - Суркісу треба думати про терміновий трансфер форварда.

Як вирішити проблеми в центрі захисту? В восьми матчах "Динамо" пропустило вісім голів. Значна частина на совісті центральних захисників. Луческу максимально експериментував з четвіркою оборонців: Поповим, Забарним, Сиротою та Шабановим. Найчастіше з стартових хвилин місце на полі тренер довіряв дуетам Попов-Забарний та Сирота-Забарний. Молоді хлопці діяли з бажаннями, але часто їм просто бракує досвіду, як діяти в конкретному епізоді. Теоретично в центр захисту міг би перейти Віталій Миколенко, але ци лише латання діри, а не комплексне вирішення. Ця позиція на полі є занадто відповідальна для експериментів в офіційних матчах, тому на весняну частину сезону в Луческу добряче болітиме голова.