Три думки про поразку "Динамо" від "Наполі" і Шовковського

"Динамо" стартувало у Лізі чемпіонів з поразки від "Наполі" (1:2)

Три думки про поразку "Динамо" від "Напо…

Думка перша: Нарешті йому дали шанс. Віктор Циганков дебютував в єврокубках у важкому матчі з "Наполі". Діяв проти Хюсая, під тиском Кальєхона і Аллана. В першому таймі лише 10 пасів віддав з браком у 40%. У другій половині тайму став більш сміливим, трохи крутився з м'ячем, віддав гольовий пас на Гармаша. 73 хвилини провів хлопець на полі у цій грі, 30 дотиків до м'яча і 27% браку у передачах. Непоганий дебют в цілому у 18 років.Непоганий дебют в цілому у 18 років.

Думка друга: "Динамо" - це клуб без голкіперів. Ні, справді, Шовковський - легенда. Він дійсно багато зробив, але сьогодні видно, що в 41-рік цей голкіпер максимум для УПЛ. Не більше. Перший гол привіз. На виходах взагалі ніякий. Але і Віда там допомагав йому. Програв боротьбу Міліку.

Другий гол теж не без участі голкіпера киян. Дід Сашо, пора на пенсію. Але у "Динамо" буде проблема. Завдяки любові до Шовковського воротарі на лавці киян Рибка і Коваль втратили свої найкращі роки для прогресу. Що буде з ними уявити важко.

Думка третя: Взагалі, концентрації у "Динамо" вистачає десь хвилин на 30 матчу. Потім чи то фізично не витягують, чи в чомусь іншому справа. Але грати другим номером на контратаках - важко. Постійно відбирати треба. А це виснажує. Багато обрізок. Антунеш - біда взагалі якась. Хоч в атаку і біжить, але ж обрізки і брак жахливий. Добре, що хоч Морозюка не побачили на полі. Одна біда португальська - це краще, ніж дві.

Паси якісь віддають кияни один одному незручні, які до втрат м'яча призводять. Причому ті, від кого чекаєш точності: Ярмоленко, Рибалка... Нема кому віддати перший пас. Те саме можна сказати і про гру в центрі поля. Рибалка і Сидорчук. Ніби щось і вигадували, але явно замало. Сидорчук взагалі майже без браку у передачах зіграв, але і загострень не було в цих пасах. У першому таймі грубо у відбір пішов, жовту заробив. А в другом симулював і пенальті малював - друга жовта і вилучення на 68 хвилині. Навіщо це робити? Позиційно "Наполі" досить грамотно зіграв. Ярмоленко десь позитивно виглядав, але лідерські якості - де вони? Щось крутив там на своєму правому фланзі, не докрутив. Два загострюючих паси, брак 26%. Важливий штрафний не реалізував. Момент істини між іншим був на останніх хвилинах. А гру підсилити нема ким. Корзун, Гусєв - сумно, на жаль. Мораес в атаці взагалі 11 разів до м'яча торкнувся. По такій грі не дивно. Та взагалі на щось розраховувати із 2 ударами в рамку за всю гру - важко.

І ще трошки про "кузьму" на трибунах. Зранку в касах лишалося понад 32 тис. квитків. Ті, хто прийшли на 70-тисячний "Олімпійський" щось там посвистували, а потім почали йти зі стадіону на 84-й хвилині гри. Те саме було і під час 1/8 фіналу з "Ман Сіті" (1:3). І в цілому, то ознака кузьми, яка на єврокубки ходить. Нема в них "динамівського серця".