Тренер української "молодіжки" прокоментував ганьбу на "Арені Львів"

Головний тренер Руслан Ротань в ефірі телеканалу "Футбол 1" прокоментував поразку молодіжної збірної від Данії (2:3)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на dynamomania.com.

Українська команда "перегоріла" на старті поєдинку.

"Багато говорили на теоріях, що Данія в перші хвилини таймів грає активно. Ми наробили багато помилок в простих передачах. Це і стало визначальним у грі. При 0:2 повертатися в гру дуже важко. А тим більше, коли рахунок став 0:3. Але незважаючи на це, я радий за хлопців, що повернулися в гру. І могли очікувати кращого результату. На мій погляд, пенальті можна було ставити. Рахунок міг бути іншим.

Але не це головна наша проблема. Ми дивимося на нашу гру. Напевно, перший тайм якістю гри сьогодні явно не порадував. Ми трохи перегоріли. За рахунок індивідуальних помилок знервовано почала діяти вся команда. Ми почали помилятися в простих передачах.

Сьогодні нам потрібна була тільки перемога. Хлопці це розуміли. І десь молодість, десь переналаштувалися. Перед початком матчу у нас кадрові проблеми з'явилися. У Чеберка піднялася температура. Це все на психології молодих футболістів відкладається. Думаю, зробимо висновки і будемо рухатися далі.

У перерві ніяких агоній не було. Я попросив заспокоїтися в першу чергу, прибрати помилки в передачах. Хлопці це почули, і в другому таймі була інша команда. Заміни і сам характер гравців дозволили нам повернутися в гру. Повторюся, результат міг бути іншим. Незважаючи на рахунок 0:3, ми могли піти переможцями, за що я хлопцям подякував", - сказав Ротань.