Тренер "Шахтаря" прокоментував ганьбу в матчі з "Ромою"

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував поразку "Ромі" (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sports.ru.

"Шахтарю" забракло впевненості у двох матчах з "Ромою".

"Ми відчували велику несправедливість у всьому, що сталося. Але ми можемо говорити глобально. Перший тайм був збалансованим в Римі з певним домінуванням "Роми", було 0:1.

Другий тайм в Римі ми почали добре, домінували до другого пропущеного, ми створювали моменти, контролювали. На жаль, не забили в Римі.

У Києві в першому таймі ми повністю домінували. Було дуже багато моментів, які можна було реалізовувати. Відчули певну несправедливість в перерві, тому що ми завдали 4 удари, 70% володіння м'ячем, багато виграних єдиноборств, правильне позиціонування команди з виконанням установки.

У другому таймі гол "Роми" практично викинув нас зі змагання. Психологічна складова змушує нас втрачати впевненість. У нас була можливість зреагувати, але не добилися результату, якого хотіли.

Не виграли. А потім ще гол плюс пенальті на Матвієнку, який міг привести матч до нічиєї, якби його поставили. Вітаю "Рому" і бажаю великого успіху в майбутньому", — сказав Каштру.