"Рома" зупинила "Шахтар" на шляху до чвертьфіналу Ліги Європи (Як це було)

Донецький "Шахтар" приймав "Рому" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи

"Рома" зупинила "Шахтар" на шляху до чве…

Поєдинок "Шахтар" - "Рома" проходив на стадіоні НСК "Олімпійський" без глядачів. Всім уболівальникам, які встигли придбати перепустки на поєдинок, повернуть витрачені кошти протягом 3-14 днів.

Пряму трансляцію поєдинку показував телеканал "Футбол 1". Перший матч завершився з рахунком 0:3 на користь італійців.

21:48 – Завершився поєдинок у Києві. Підопічні Паулу Фонсеки здобувають мінімальну перемогу зустрічі і пробиваються у чвертьфінал Ліги Європи.

21:26 – І знову римляни виходять вперед. Карлес Перес став автором результативної передачі, після якої Борха Майораль з близької відстані переправив м'яч у ворота. Рахунок стає 1:2 на користь гостей.

21:14 – Практично одразу відігрується "Шахтар", влучного удару завдає форвард "гірників" Жуніор Мораес.

21:03 – Одразу після відновлення матчу відкриває рахунок "Рома". Борха Майораль дістався до м'яча у воротарському майданчику і пробив головою. Він зміг спрямувати шкіряного в нижній лівий кут воріт, змінивши рахунок на 0:1.

21:02 – З'явилась статистика першого тайму матчу "Шахтар" – "Рома". "Гірники" володіють перевагою:

20:44 – Перший тайм завершився. На табло нулі, а загальний рахунок двоматчевого протистояння – 3:0 на користь італійців.

20:35 – Практично без небезпечних моментів пройшов перший тайм матчу Ліги Європи. Якщо "Рому" можна зрозуміти, то "гірники" повинні діяти більш рішуче.

19:56 – Поєдинок розпочався. "Шахтар" повинен провести ідеальний поєдинок, щоб вийти у наступний раунд Ліги Європи.

19:37 – Гравці "Шахтаря" вже прибули на НСК "Олімпійський":

18:46 – З'явились стартові склади команд матчу "Шахтар" – "Рома":

16:42 – Лідер "Шахтаря" назвав рецепт успіху в матчі з "Ромою".

14:00 - Футболісти "Шахтаря" здали тести на коронавірус. Результат тесту захисника Віктора Корнієнка виявився позитивним. У решти гравців "Шахтаря" - негативні.

13:00 - В соцмережах опублікували свіже фото стадіону перед поєдинком.

12:30 - Тренер "Шахтаря" Каштру зробив гучну заяву перед матчем з "Ромою"

12:00 - Стала відома заявка "Роми" на матч з "Шахтарем":

Голкіпери: Лопес, Міранте, Фузато.

Захисники: Карсдорп, Ібаньєс, Сантон, Манчіні, Кумбула, Перес, Спінаццола, Калафьорі.

Півзахисники: Крістанте, Пеллегріні, Вільяр, Діавара.

Нападники: Джеко, Педро, Майораля, Перес, Ель-Шаараві.

11:00 - Ось як "Шахтар" тренувався перед матчем з "Ромою".