Тренер "Шахтаря" Фонсека подякував Суркісу і "Динамо"

Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека подякував "Динамо" і Ігореві Суркісу за сприяння в перенесенні матчу з "Ліоном" до Києва

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт клубу.

В ці хвилини триває передматчева прес-конференція головного тренера "Шахтаря".

"Як ви всі знаєте, на жаль, нам не вдалося провести матч в Харкові, потім з'явилася можливість зіграти в Києві. Тому я хотів би обговорити кілька речей і подякувати деяким людям. Перш за все хочу подякувати місту і міській владі, що надали можливість провести матч в Києві. Також хочу подякувати щиро як "Динамо", так і пану президенту київського клубу.

Думаю те, що відбувається зараз, це вперше в країні. Ми граємо домашній матч в Лізі чемпіонів на стадіоні нашого головного суперника. Такого, наскільки я знаю, раніше не відбувалося. Знаю, що президент "Динамо" першим підняв руку і сказав, що допоможе тут грати. Думаю, всім цим ми показуємо, наскільки великий український народ. Показуємо, що футбол - це місце для миру.

Зараз в країні відбуваються різні речі - військові заборони, військові положення. Ми доводимо, що наша країна і наші люди дуже добрі. Тут потрібен тільки мир. Тому моє щире велике спасибі "Динамо" і президенту київського клубу. Я дуже зворушений до глибини свого серця, спасибі", - сказав Фонсека.

Матч "Шахтар" - "Ліон" розпочнеться 12 грудня, о 22:00.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор