20-ий тур в українській футбольній Прем’єр-лізі запам'ятався декількома важливими подіями

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
Супергерой "Динамо" та дубль іменинника…

В 7 матчах туру команди забили 22 голи. Три перемоги здобули господарі, дві – гості, ще один матч завершився внічию.

На Depo.Сектор ключові події 20-го туру української Прем'єр-ліги.

Іменинник туру. Нападник донецького клубу відмінно відсвяткував своє 34-річчя, відзначившись дублем у воротах "Ворскли". Ці голи дозволили "гірникам" не відпустити ще далі київське "Динамо", яке впевнено прямує до чемпіонства. Схоже, що "Шахтар" до останнього буде хапатись за шанс стати найкращою командою України, а Мораес відмінно цьому сприяє.

Крім цього, Жуніор забив 100-й гол в УПЛ і обійшов Андрія Ярмоленка в списку найкращих бомбардирів чемпіонатів України.

Невдахи туру. У 20-му турі УПЛ "Минай" поділив очки з "Колосом" – 0:0. Закарпатська команда не забила в 4-му матчі поспіль, "Минай" не відзначається в воротах суперників протягом 405 хвилин. Команда йде на передостанньому місці в УПЛ.

Супергерой туру. Коли вже здавалось, що "Динамо" таки втратить очки в поєдинку з "Олександрією", на допомогу киянам прийшов люксембуржець Жерсон Родрігес. Красень-гол легіонер київського клубу забив на 90-ій хвилині, поставивши олександрійців у безвихідне становище.

Цей м'яч також залишив відрив "Динамо" від "Шахтаря" на відстані 7 очок.

Гол туру. М'яч-шедевр забив півзахисник луганської "Зорі" Артем Громов у ворота львівського "Руху" (2:1). Футболіст в один дотик завершив атаку гостей, поціливши у дев'ятку воріт аутсайдера чемпіонату України. Цей гол хочеться смакувати знову і знову.

Лазарет туру. В донецького "Шахтаря" були серйозні проблеми зі складом перед виїзним матчем з "Ворсклою". Захисник "гірників" Микола Матвієнко пропускав матч 20-го туру УПЛ через підвищену температуру. Також не зіграв проти полтавчан Тете, який мав больові відчуття в коліні.

Давіт Хочолава досі не повернувся з Грузії, він вже здав другий позитивний тест на ковід. Попри усі ці проблеми донеччанам вдалось здобути впевнену виїзну перемогу завдяки голам Мораеса.