Став відомий результат футбольних суперечок у Нідерландах навколо завершення сезону

Королівський футбольний союз Нідерландів відхилив прохання АЗ про перегляд підсумкових результатів чемпіонату країни сезону-2019/2020

Став відомий результат футбольних супере…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на De Telegraaf. Чемпіонат Нідерландів достроково завершили 24-го квітня через пандемію коронавірусу.

Ухвалили рішення не визначати переможця турніру, а також розподілити путівки в єврокубки згідно з місцями в турнірній таблиці.

Перше місце зайняв "Аякс", який зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів, АЗ, який фінішував другим, розпочне з другого кваліфікаційного раунду найпрестижнішого єврокубку. При цьому "Аякс" і АЗ набрали однакову кількість очок – по 56. Однак клуб з Амстердама випередив суперника завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів.

Керівництво АЗ не погодилося з рішенням і відправило лист також в УЄФА з проханням переглянути результати. В обидвох очних іграх команд в сезоні перемогу здобував АЗ (1:0, 2:0).