Став відомий футбольний тренер з найвищою зарплатою

Наставник "Атлетіко" Дієго Сімеоне обійшов Хосепа Гвардіолу і Юргена Клоппа у рейтингу найбільш високооплачуваних футбольних тренерів світу

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на L'Equipe.

Першу сходинку посів наставник мадридського "Атлетіко" Дієго Сімеоне. Аргентинець заробляє 43,6 мільйони євро в рік - на 20 млн більше за будь-якого іншого фахівця в світі.

На другому місці - головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола з зарплатою в 23,28 мільйони євро. Першу трійку замикають Юрген Клопп з "Ліверпуля" і Жозе Моурінью з "Тоттенгема", кожен з яких отримує 17,52 млн євро в рік.

Перша п'ятірка рейтингу:

1. Дієго Сімеоне ("Атлетіко") - 43,6 млн євро.

2. Хосеп Гвардіола ("Манчестер Сіті") - 23,28.

3. Юрген Клопп ("Ліверпуль") - 17,52.

4. Жозе Моурінью ("Тоттенгем") - 17,52.

5. Зінедін Зідан ("Реал") - 16,8.

Нагадаємо, що Сімеона очолив "Атлетіко" в 2011 році. За цей час він виграв з "матрацниками" Ла Лігу, Кубок і Суперкубок Іспанії. Також команда по два рази перемогла в Лізі Європи і Суперкубку УЄФА і двічі виходила у фінал Ліги чемпіонів.