Стали відомі подробиці "очної ставки" футболіста збірної Росії Мамаєва і його жертв

Адвокат хавбека "Краснодара" Павла Мамаєва Ігор Бушманов прокоментував очну ставку з участю свого клієнта і потерпілими

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

- Очні ставки проводилися досить довго, - сказав Бушманов. - Слідство встановило всі необхідні обставини. В тому числі, що стосуються нашої захисної позиції. Були виявлено, що до епізоду з Денисом Паком мій підзахисний не причетний, і ніяких протиправних дій по відношенню до нього не робив. Ніяких заяв, що з боку Мамаєва було побиття або якісь образи не надходило. Тут ми заявляємо про повну непричетність.

Що стосується інших потерпілих, Соловчука і Гайсина, то Мамаєв приніс свої вибачення і висловив бажання загладити моральну і фізичну шкоду в результаті своїх дій. В тому числі, матеріально. Дії по відношенню до Гайсина не можуть охоплювати склад хуліганства. Тут мова йде про причинення побоїв. Це стаття, яка передбачає в тому числі припинення кримінального переслідування за примиренням сторін.

- Можливе примирення сторін?

- Це залежить вже від потерпілого. Ми зі свого боку таку пропозицію висловили. Ми зробили все, що від нас залежало. У тому числі в присутності другої сторони. Реакція може послідувати протягом усього процесу. Дамо можливість обміркувати своє рішення в спокійній обстановці.

Нагадаємо, Мамаєв разом з нападником "Зеніту" Олександром Кокоріним були поміщені під варту до 8 грудня за участь у двох бійках в центрі Москви. Вони знаходяться в СІЗО "Бутирка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор