Сьогодні збірна України з футболу в 1/8 фіналу чемпіонату світу гратиме з Панамою

Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20-ти років) у понеділок, 3 червня, зіграє поєдинок плей-офф фінального турніру чемпіонату світу-2019, який проходить в Польщі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Укрінформ.

В 1/8 фіналу юнацької світової першості переможець групи D збірна України у місті Тихи розіграє путівку до чвертьфіналу з командою Панами, яка фінішувала третьою у квартеті Е.

Переможець протистояння Україна - Панама у чвертьфіналі зійдеться 7 червня у Лодзі з командою Колумбії, яка перемогла збірну Нової Зеландії у серії пенальті - 5:4 (основний час - 1:1).

Інші пари 1/8 фіналу юніорського чемпіонату світу-2019: Італія - Польща (1:0), Аргентина - Малі, Франція - США, Уругвай - Еквадор, Японія - Республіка Корея, Сенегал - Нігерія.

Нагадаємо, на груповій стадії нинішнього чемпіонату "синьо-жовті" перемогли своїх однолітків із США (2:1) і Катару (1:0) та обмінялися голами з командою Нігерії (1:1).

Чемпіонат світу (U20) пройде до 20 червня.