Скандальний Срна готовий повернутися в "Шахтар"

Ігор Циганик в прямому ефірі програми "Циганик LIVE" поспілкувався із екс-"гірником" Даріо Срною

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на footballhub.

Вилучення вплинуло на результат матчу Ліги Європи.

"Шахтар" з "Айнтрахтом"? З огляду на те, що "Шахтар" грав вдесятьох 80 хвилин, то звичайно результат чудовий. "Шахтар" показав і характер, і якість. Я впевнений, якби грали 11 гравців, то "Шахтар" зробив би результат ще кращим.

"Шахтар" – дуже досвідчена та швидка в атаці команда. Я вважаю, що "Шахтар" буде грамотно атакувати. З Тайсоном, Коваленко, Марлосом та іншими "гірники" можуть організувати одну швидку хорошу контратаку і забити м'яч на виїзді. І точно заб'є. Дуже важливо не пропустити. Буде шалений тиск з боку трибун в "Айнтрахті". Звичайно, вони будуть атакувати з перших хвилин, але "Шахтар" має чекати свій шанс.

Чи було вилучення Степаненка? Можна дивитися по-різному. Я вважаю, що дуже суворий арбітр: за один фол жовту карту і потім одразу за другий фол жовту картку. Але це рішення арбітра! Нічого не зміниш. Стьопа вибачився, команда зіграла всі 80 хвилин дуже злагоджено. Закінчили з таком рахунком, це свідчить про те, що "Шахтар" проявив якість і характер у тому матчі.

Марлос і Тайсон – два лідери. Є багато молодих футболістів. Коли їх купували, то ніхто одразу не заграв. Їм треба адаптуватися до команди, до чемпіонату, а це нелегко. Ви знаєте політику клуба, нашого президента, що завжди є запас, молоді футболісти, які стануть майбутнім "Шахтаря". Я впевнений, що всі футболісти "Шахтаря" – якісні футболісти з великим майбутнім.

В Італії – дуже складний чемпіонат. Один із найскладніших у світі. Багато тактики, багато досвідчених футболістів. Тут завджи хороша погода. Я зустрів тут багато хороших людей. Уже легко говорю італійською.

Ви всі знаєте, що я люблю Україну, "Шахтар". Якщо я потрібен "Шахтарю", то я завжди буду за! Я переживаю за "Шахтар", за український футбол. Я скоро хочу прилетіти в Україну до своїх друзів", - сказав Срна.


Нагадаємо, раніше Срна відреагував на трансфер Ракицького з "Шахтаря" в "Зеніт".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор