Скандальний Колліна з ФІФА прислав дивний лист в Україну щодо "плювання під час матчів"

На адресу всіх національних асоціацій надійшов лист від голови Комітету арбітрів ФІФА П’єрлуїджі Колліни щодо плювання під час матчів та покарання за це

Скандальний Колліна з ФІФА прислав дивни…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. У листі, зокрема, йдеться: "з метою уникнення можливого поширення вірусу деякі організатори змагань ухвалили протоколи, в яких рекомендували гравцям утримуватися від плювання та схожих дій під час матчів".

"Відповідно до правил гри, "плювання в будь-кого" – це порушення, що заслуговує на вилучення (червону картку), – наголосив Колліна. – Проте в тих випадках, коли плювання не підпадає під цю категорію, було б недоцільно вважати це порушенням, що заслуговує на жовту картку, бо офіційні особи матчу не можуть виявити кожен інцидент, оскільки плювання може статися в будь-якому місці на полі та в будь-який час, і часто це відбувається на відстані від ігрових дій (наприклад, коли гравці рухаються, щоб зайняти позицію перед наступною фазою гри). Отже, якщо застосовувати підхід, згідно з яким у цілому плювання й інші схожі дії вважати порушенням, що заслуговують на жовту картку під час матчів, то це призвело б до непослідовності (неоднорідності) та несправедливості".

"Тому, якщо організатори змагань мають бажання зробити жорсткішими положення протоколів щодо плювання й інших подібних явищ, то будь-яке дисциплінарне рішення повинен приймати відповідний організатор змагань або член-асоціація після матчу", – зазначено в листі від ФІФА.

Читайте також: Тренування після молекулярних тестів: Футболіст збірної України повернувся до занять в Італії

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"