Шевченко на порозі випробувань: В збірній України епідемія травм
Ключові виконавці збірної України один за одним потрапляють в лазарет
- Сектор
-
10 березня 2020 09:30

Минулого тижня головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив склад на товариські матчі з Францією (27 березня) та Польщею (31 березня).
В списку наставника синьо-жовтих вже тоді були футболісти, які відновлюються після травм. Вінгер "Вест Хема" Андрій Ярмоленко, який відновлюється після травми стегна, ймовірно вже 15 березня зможе повернутися на поле. Проте, навряд чи "Ярмола" буде в оптимальній формі. Також викликаний форвард Роман Яремчук, який в січні переніс операцію на ахілловому сухожиллі, але вже приступив до відновлення. Щоправда, воно затягується і вже зараз можна припускати, що Яремчук не буде в складі збірної під час березневих матчів. Сподіваємося, що до матчів Євро-2020 обидва футболісти будуть в своїх найкращих кондиціях.
В останньому матчі "Шахтаря" з "Колосом" травмувався ще один збірник з списку Шевченка - центрбек Сергій Кривцов. Захисник "гірників" не зміг дограти поєдинок і залишив поле на 74-й хвилині. Точні терміни відновлення поки невідомі.
В опорного півзахисника "Шахтаря" і збірної України Тараса Степаненка виникли проблеми з меніском. Йому потрібне хірургічне втручання. Поки невідомо, коли відбудеться операція. Відновлення після неї може зайняти близько місяця.
Натуралізований бразилець з "Шахтаря" Марлос переживає не кращі часи. Футболіст ніяк не може знайти себе на полі. Журналісти "розкопали" інформацію, що півзахисника турбує пубалгія - хронічні проблеми з запаленням м'язів паху. Подейкують, що Марлос затягнув з операцією і тепер повернути час дуже складно. В якому стані він підійде до Євро - спрогнозувати складно.
Проблеми з відновленням після травми є і у півзахисника "Динамо" Віктора Циганкова. Динамівець через проблеми з фізичним станом спропустив останній матч з "Олександрією". Циганков пропустив усі зимові тренувальні збори киян і тепер вийти на якісний рівень дуже складно.
Шість футболістів, які претендують на місце в основі, мають ті чи інші проблеми зі здоров'ям. Для Андрія Шевченка це доволі серйозне випробування, адже підготовка до чемпіонату Європи виходить на фінішну пряму. Окрім того, попереду найгарячіша частина сезону, і буде щастя, якщо більше ніхто не травмується. Як вирішуватиме такі завдання молодий тренер побачимо зовсім скоро.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи
- 22:43Жіноча збірна України з волейболу вперше за три десятиліття зіграла на чемпіонаті світу
- 17:45Залишилася лише одна: три з чотирьох українок уже на старті вибули з великого турніру US Open-2025
- 15:30Мінус відразу п'ять представників елітної ліги: як завершилися матчі 1/32 фіналу Кубка України з футболу та що за приз отримає переможець турніру ФОТО
- 13:54Сергій Ребров назвав склад збірної України з футболу на перші матчі відбору чемпіонату світу-2026
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 14:21Захисник Ілля Забарний провів перший матч за ПСЖ: як оцінили дебют українця
- 01:19Донецький "Шахтар" у драматичній грі в серії пенальті поступився афінському "Панатінаїкосу" і вибув з Ліги Європи ВІДЕО МАТЧУ І 11-метрових Відео
- 12:36Вихованці SpartaBox завершили перший тиждень навчально-тренувального збору за підтримки Favbet Foundation