Що таке футбольний "План Маршалла" від Павелка

Виключення УФІ Лашкула й ще 6-и колективних членів, відтворення Федерації футболу Криму, План Маршалла та інші важливі меседжі Конгресу ФФУ

Що таке футбольний "План Маршалла" від П…

У Будинку футболу в Києві відбувся 18-й Конгрес ФФУ. Під час нього були прийняті важливі рішення, які змінять український футбол. Був презентований "План Маршалла", за яким до 2020 року Україна отримає футбольну інфраструктуру. Але крім цього ще було багато чого цікавого.

- УФІ та ще 6 колективних членів ФФУ були виключені. Федерація замість УФІ створює "ФФУ-маркетинг", яка буде розпоряджатися всіма комерційними правами Федерації. Раніше УФІ займалася організацією матчів, продажу ТБ-прав на трансляції, а також реалізацією квитків. Вона існувала 20 років. Керує УФІ віце-президент ФФУ Володимир Лашкул. 

- Була відтворена Федерація футболу Криму. Вона буде базуватися у Херсоні. Також у цьому місті в майбутньому з'явиться відроджена "Таврія". Наразі вирішується питання з будівництвом стадіону на 5 тисяч глядачів. 

- Відбудеться реконструкція НТК ім. Баннікова, на якому наразі матчі УПЛ проводить донецький "Олімпік", інколи грають та тренуються "Шахтар" та юнацькі збірні України. Арена знаходиться біля Будинку футболу і здатна вмістити трохи менше 2 тис. глядачів.

- У Виконком ФФУ увійшов футболіст збірної України Анатолій Тимощук. Він буде представляти інтереси футболістів. 

- Перед Україною стоїть завдання потрапити на Олімпіаду-2020 для участі у футбольному турнірі. Також буде відроджений Меморіал ім. Баннікова - один з найбільш сильних юнацьких турнірів, який востаннє відбувся ще в 2013 році.

- Найголовніше - План Маршалла від президента ФФУ Андрія Павелка. Згідно цього плану до 2020 року мають побудувати 50 стадіонів, 2,5 тисячі майданчиків, закупити 100 тис. м'ячів. 

З фінансуванням для виконанням цього плану допомагатимуть ФІФА та УЄФА. Вже зараз ФФУ планує будувати стадіони в Івано-Франківську, Рівному та Чернівцях. Розвиваються спортивні майданчики в усіх регіонах України. 

Процес будівництва висвітлюватиметься у мобільному додатку "Я футболіст". У ньому люди зможуть навіть лишати заявки, а ФФУ вирішуватиме, де будувати інфраструктуру.

Також, важливо, що в Україні збудують завод з виробництва синтетичних полів (синтетичної трави). З цим допомагатимуть бельгійці. 

Крім цього планується ребрендинг ФФУ. До нього залучать ірландське агентство. Вже презентували логотип

Що таке футбольний "План Маршалла" від Павелка - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook