"Шахтар" у матчі Ліги чемпіонів розписав нервову нічию з "Інтером" (Як це було)

"Шахтар" зустрічався з "Інтером" на НСК "Олімпійський" у рамках 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів

"Шахтар" у матчі Ліги чемпіонів розписав…

Depo.Сектор стежив за основними перипетіями до і під час гри.

21:50 – Звучить фінальний свисток. Команди ділять очки у Києві, рахунок 0:0.

21:29 – Стало відомо, скільки вболівальників відвідало матч ЛЧ "Шахтаря" з "Інтером".

21:00 – Поєдинок відновився. Чекаємо яскравої гри від донеччан.

20:55 – З'явилась статистика першого тайму матчу "Шахтар" – "Інтер". Гості володіють перевагою.

20:44 – Перший тайм завершився. В "Інтера" були два потрапляння в поперечину воріт "гірників", але загалом рівна гра на "Олімпійському" після перших 45 хвилин зустрічі.

20:11 – Втрата у "гірників". Пошкодження отримав хавбек господарів Дентіньо. Його замінив на 14-й хвилині бразилець Тайсон.

19:56 – Звучить стартовий свисток. Вболіваємо за наших!

19:50 – На трибуни допустили глядачів, але лише 15% від вмістимості стадіону.

18:49 – Антоніо Конте оголосив свою одинадцятку:

18:45 – Склад "Шахтаря" на поєдинок з "Інтером":

18:42 – Навколостадіонна атмосфера у Києві:

18:40 – В мережі з'явились світлини з роздягальні "гірників":

18:20 – Так виглядає НСК "Олімпійський" перед матчем Ліги чемпіонів:

17:48 – Українець з "Шахтаря" налаштований дати бій статусному "Інтеру".

16:59 – Загроза коронавірусу: "Шахтар" нагадав про заходи безпеки перед матчем з "Інтером".

15:59 – Емоційне мотиваційне відео закликає підтримати "Шахтар" у нинішньому матчі проти "Інтера".

15:10 – Ось так виглядає заявка "Шахтаря" на матч з "Інтером": у ній через різні причини бракує Ісмаїлі, Євгена Коноплянки, Сергія Кривцова, Жуніора Мораеса і Фернандо.

⚒🧡 Заявка "Шахтера" на матч с "Интером" в Лиге чемпионов. 🔥 Ваш идеальный состав на игру #ШахтерИнтер? ⠀ ⚒🧡 Shakhtar's squad list for the @ChampionsLeague game vs Inter Milan. 🔥 What is your dream team for the #ShakhtarInter game? ⠀ ⚒🧡 Заявка "Шахтаря" на матч із "Інтером" у Лізі чемпіонів. 🔥 Ваш ідеальний склад на гру #ШахтарІнтер? ⠀ #Шахтар #Shakhtar #Шахтер #FCShakhtar #FCSD #Україна #Ukraine #Украина #football #футбол #Донецьк #Donetsk #Донецк #Киев #Kyiv #Київ #Харків #Kharkiv #Харьков #Львів #Lviv #Львов #Интер #Inter #ЛигаЧемпионов #ЛЧ #UCL

Допис, поширений FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

13:55 – Футболіст "Шахтаря" побачив у "Інтері" нових зірок, які можуть завдати клопотів, – у міланському клубі і справді більше зірок, ніж у "Шахтарі".

12:20 – Іван Гресько, шеф-продюсер телеканалів "Футбол 1 / 2 / 3, на своїй сторінці у Facebook натякнув, що Віктор Вацко буде коментувати матч "Шахтар" – "Інтер".

10:20 – Підготовка на найвищому рівні: Головний тренер "Інтера" Антоніо Конте перед матчем Ліги чемпіонів проти "Шахтаря" зазначив, що дивився декілька ігор чемпіонату України.

09:25 – Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру перед матчем Ліги чемпіонів проти "Інтера" згадав серпневу зустріч з міланським клубом у півфіналі Ліги Європи.

09:05 – Що варто знати про матч "Шахтаря" та "Інтера" в Лізі чемпіонів.

Відео тренування "Шахтаря" напередодні матчу з "Інтером" в Лізі чемпіонів.

Турнірна таблиця після 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів має такий навіть дуже привабливий вигляд.

Але приємніше прихильникам "гірників" згадувати недавній матч у Мадриді, де підопічні Луїша Каштру здивували футбольну Європу, обігравши "Реал" (3:2).

Відеоогляд матчу дивіться за цим посиланням.

Для перегляду відео перейдіть на Youtube.

Свіже у пам'яті недавнє "побачення" "Інтера" та "Шахтаря" – у серпні у півфіналі Ліги Європи міланський клуб декласував донеччан із непристойним рахунком 5:0.