"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Одесі в Кубку України лише за пів тайму

Одеський "Чорноморець" приймав донецький "Шахтар" в 1/8-ій фіналу Кубка України і програв розгромно – 0:3

"Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Одесі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Підопічні Роберто Де Дзербі довго "запрягали" – принаймні в першому таймі вони нічого не могли зробити з господарями поля.

Але після перерви "гірників" прорвало, і пішли чудові комбінації, за підсумками яких футболісти "Шахтаря" і забивали свої голи. На 64-ій хвилині Фернандо відкрив рахунок ударом із 11-ти метрів після феноменального проходу Тете.

Маркос Антоніо на 72-ій хвилині подвоїв рахунок, замкнувши простріл від Ісмаїлі. А на 81-ій хвилині Дентінью з ефектної передачі Мудрика зробив рахунок розгромним. При цьому сам автор гола зіграв ну дуже вже по-бразильськи, пошивши в дурні захист і воротаря "Чорноморця".