"Шахтар" зіграв унічию з "Інтером" у київському матчі Ліги чемпіонів (Як це було)

Закінчився матч 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому донецький "Шахтар" приймав міланський "Інтер" – нічия 0:0

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
"Шахтар" зіграв унічию з "Інтером" у киї…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувалося до та під час матчу Ліги чемпіонів.

Після поразок у першому турі Ліги Чемпіонів обидві команди хотіли виправити своє турнірне становище, здобувши перемогу в Києві. Однак уже традиційно втретє поспіль команди зіграли в нульову нічию, яка принесла українцям та італійцям лише по одному пункту.

21:38 – Усе, фінальний свисток арбітра визначив, що переможця в цьому протистоянні немає. Вперта гра і, мабуть, справедливий її підсумок.

21:23 – Вперта гра з перемінною ініціативою обидвох команд. "Шахтар" швидко вибігає в контратаки, а "Інтер" намагається демонструвати активінсть. До голів справа не доходить, хоча шанси є і в футболістів українського клубу, і в гравців з Італії.

20:49 – Розпочався другий тайм матчу "Шахтаря" й "Інтера", який і має поставити всі крапки над "і".

Статистика першого тайму має такий вигляд.

20:33 – Перший тайм позаду. Нічия 0:0. Відносно рівна гра. При цьому футболісти "Шахтаря", навіть попри втрату Траоре, в деяких епізодах діяли гостро та сміливо. Видно, що головний тренер "гірників" Роберто Де Дзербі зробив висновки після фіаско в Тирасполі – 0:2 від "Шерифа".

20:16 – На 9-ій хвилині захисник "Інтера" Дензел Думфріс після єдиноборства впав на ногу Траоре. Нападник не зміг самостійно покинути поле, замість нього на 11-ій хвилині на поле вийшов Тете.

20:07 – Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Олександр Петраков присутній на матчі Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Інтером".

19:45 – Донецько-міланське протистояння в Києві на "Олімпійському" стартувало.

19:30 – Трибуни НСК "Олімпійський" прямо зараз.

18:39 – Є склади на сьогоднішній матч. У "гірників", на відміну від попередніх офіційних поєдинків у Лізі чемпіонів, з перших хвилин вийде не два, а три українці – Андрій П'ятов, Микола Матвієнко і Тарас Степаненко.

18:20 – Стадіон НСК "Олімпійський" готовий прийняти сьогоднішніх суперників.

17:47 – Юнаки донецького "Шахтаря" зазнали поразки від міланського "Інтера" в матчі Юнацької ліги УЄФА – 0:1. Єдиний гол у зустрічі забили в середині першого тайму. На 31-ій хвилині півзахисник міланців Чезаре Казадеї з передачі Франка Карбоні розписався в воротах Дениса Твардовського.

16:56 – У донецькому клубі розраховують, що на матч прийде 30 тисяч уболівальників. Відзначається, що "Інтер" запросив 200 квитків для своїх фанатів. НСК "Олімпійський" у сьогоднішній грі можна заповнити на 50% (35 025 місць).

15:18 – Лідер "Шахтаря" налаштований на перемогу в матчі проти "Інтера".

10:48 – Тренер Де Дзербі визначився з обоймою гравців на матч ЛЧ з "Інтером":

10:00 – Ми підготували матеріал до сьогоднішнього матчу Ліги чемпіонів.

Все, що треба знати про матч "Шахтаря" та "Інтера" в Лізі чемпіонів

09:38 – Фінальна підготовка: Як "Шахтар" готується до битви з "Інтером" у Лізі чемпіонів.

09:14 – "Шахтар" дуже виріс": Тренер "Інтера" прокоментував поєдинок з "гірниками" у ЛЧ.

27 вересня

20:05 – Прес-конференція тренера "Шахтаря" Де Дзербі перед матчем з "Інтером":

18:29 – В "Шахтаря" серйозні втрати перед матчем з "Інтером".

17:10 – Стала відома заявка "Інтера" на матч з "Шахтарем" в Лізі чемпіонів.

15:44 – Двоє футболістів "Інтера" відновились від травм перед матчем з "Шахтарем".

26 вересня

16:18 – Став відомий арбітр матчу "Шахтаря" і "Інтера" в Лізі чемпіонів.

У дебютних поєдинках групи D донецький "Шахтар" на виїзді поступився "Шерифу" (0:1), а міланський "Інтер" програв мадридському "Реалу" з ідентичним рахунком.