"Динамо" програло "Шахтарю" в чвертьфіналі Кубка України на ОСК "Металіст" (Як це було)

Сьогодні на ОСК "Металіст" завершився поєдинок 1/4 фіналу Кубка України між донецьким "Шахтарем" та київським "Динамо"

"Динамо" програло "Шахтарю" в чвертьфіна…

Depo.Сектор стежило за усім найцікавішим, що відбувається до та під час кубкового матчу.

19:42 - Коваленко - 4:3. Шепелєв - не забив.

19:40 - Нем - 3:3. Миколенко - не забив.

19:39 - Майкон - 2:2. Кендзьора - 3:2.

19:37 - Соломон - не забив. Сідклей - 2:1.

19:36 - Ісмаїлі 1:0. Віктор Циганков - 1:1.

19:30 - Кінець другого овер-тайму - 1:1. далі серія пенальті!

19:13 - Перший овер-тайм завершився 1:1. Матч відвідали 29 112 глядачів

18:55 - 90 хвилин гри минули - 1:1. Далі два тайми по 15 хв.

18:31 - на 70 хвилині другу жовту картку отримав Мораєс.

18:23 - На 62 хвилині Гармаш отримав червону картку.

18:20 - На 57 хвилині Мораєс зрівняв рахунок в матчі - 1:1.

18:07 - Початок другого тайму.

17:56 - Кінець першого тайму. 0:1 на користь киян.

17:30 - Середина першого тайму - рахунок 0:1 на користь киян. Ось як фанати киян святкували гол на трибунах "Металіста".

Публикация от @genakosenkov

17:15 - На 9 хвилині матчу рахунок відкрив Денис Гармаш.

16:59 - Почали!

16:35 - На матчі чекають близько 30 тисяч вболівальників.  Фанати вже хизуються квитками в соцмережах.

16:26 - Ось як футболісти "гірників" прибули на стадіон перед матчем.

16:15 - "Шахтар": Пятов – Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі – Степаненко, Патрік – Марлос, Коваленко, Тайсон – Мораєс

"Динамо": Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Гармаш – Циганков (к), Шапаренко, Сідклей – Вербіч

14:26 - Хороші новини з табору "Динамо". Лікарі поставили на ноги Віталія Буяльського.

13:38 - "Гірники" прогулялись Харковом перед матчем на Кубок України. Вболівальники тепло прийняли футболістів і тренера "Шахтаря".

11:13 - Хавбек "Динамо" ризикує пропустити кубковий матч з "Шахтарем". Що придумає Олександр Хацкевич?

10:36 - "Шахтар" назвав заявку на поєдинок з киянами. Головний бомбардир "гірників" - в обоймі.

Раніше команди зустрічалися між собою в Кубку України 14 разів: 9 перемог у "Шахтаря", 5 - у "Динамо". Різниця м'ячів: 23-12. У минулому сезоні суперники дійшли до вирішального матчу. Тоді "гірники" в 12 разів в історії завоювали Кубок і стали лідерами турніру за кількістю перемог.

Поєдинок розпочнеться о 17:00 за київським часом.