"Шахтар" програв в Мілані "Інтеру" в битві за єврокубкову весну (Як це було)

У середу, 24 листопада, у Мілані на "Джузеппе Меацца" завершився матч п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів, у якому донецький "Шахтар" грав з міланським "Інтером"

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор
"Шахтар" програв в Мілані "Інтеру" в бит…

На Depo.Сектор усе найцікавіше, що відбувалося до та під час важливого матчу Ліги чемпіонів.

24 листопада

21:39 - Фінальний свисток. "Шахтар" програв "Інтеру" з рахунком 2:0 і втратив усі шанси на продовження боротьби в єврокубках весною.

21:10 - "Шахтар" сипеться. Джеко на 67 хвилині робить рахунок 2:0 на користь "Інтера".

21:05 - Джеко на 61 хвилині таки забиває чистий гол! "Інтер" виходить вперед в рахунку - 1:0.

21:03 - На 57 хвилині Лаутаро Мартінес заабив гол, але арбітр після допомогу ВАР скасував взяття воріт. Рахунок і надалі 0:0.

20:36 - Після першого тайму рахунок 0:0.

20:10 - На 24 хвилині "Інтер" забив гол, але арбітр зафіксував офсайд. Рахунок - 0:0.

19:45 - Почали!

19:35 - Ось як футболісти розминаються перед стартовим свистком.

19:08 - З'явились фото з роздягальні "Шахтаря".

18:55 - Футболісти "Шахтаря" вже прибули на стадіон "Джузеппе Меацца".

18:53 - Ось якою є роздягальня "Інтера":

18:49 - Стартові склади команд:

"Шахтар": Трубін – Матвієнко, Вітао, Марлон, Додо – Степаненко, Майкон – Соломон, Педріньо, Тете – Фернандо.

Запасні: Шевченко, П'ятов, Кривцов, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос Антоніо, Марлос, Бондаренко, Мудрік, Коноплянка, Сікан.

"Інтер": Ханданович - Бастоні, Раноккія, Шкріньяр - Перішич, Чалханоглу, Брозович, Барелла, Дарміан - Джеко, Мартінес.

Запасні: Кордац, Раду, Думфріс, Гальярдіні, Весіно, Коларов, Сенсі, Корреа, Відаль, Дімарко, Д`Амброзіо.

17:47 - "Шахтар" U-19 поступився "Інтеру" в матчі п'ятого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

"Гірники" втратили шанси на вихід у плей-офф турніру.

"Інтер" - "Шахтар" 1:0

Голи: Пескетола, 4.

15:55 – Ось так виглядає знаменитий стадіон "Джузеппе Меацца", де сьогодні зіграє "Шахтар":

13:40 – Легіонер "Шахтаря" озвучив головну ціль "гірників" на матч з "Інтером".

10:00 – Лише перемога: Все, що треба знати про матч "Інтера" з "Шахтарем" у Лізі чемпіонів.

23 листопада

22:58 – Де Дзербі розповів про колосальні втрати "Шахтаря" перед матчем з "Інтером".

19:39 – Тренер "Шахтаря" поділився грандіозними планами на матч з "Інтером".

17:55 – Роберто Де Дзербі провів прес-конференцію перед матчем 5-го туру групового етапу ЛЧ проти "Інтера":

22 листопада

22:47 – Футболісти "Шахтаря" прилетіли в Мілан на матч з "Інтером":

19:37 – Лідер "Інтера" пропустить матч з "Шахтарем".

17:49 – Роберто Де Дзербі взяв на поєдинок Ліги чемпіонів 23 футболістів:

Воротарі: Шевченко, П'ятов, Трубін.

Захисники: Додо, Вітао, Кривцов, Марлон, Матвієнко, Конопля, Корнієнко, Бондар.

Півзахисники: Степаненко, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Соломон, Мудрік, Педріньйо, Коноплянка.

Нападники: Сікан, Фернандо.

16:58 – Став відомий арбітр матчу "Шахтаря" і "Інтера" в Лізі чемпіонів.

12:26 – Тренер "Інтера" назвав матч з "Шахтарем" найважливішим у сезоні.

У "гірників" складна ситуація у квартеті D:

До сьогоднішнього поєдинку "Шахтар" та "Інтер" тричі поспіль зіграли 0:0, але цього разу нічия не влаштовує ні команду Індзагі, ні підопічних Де Дзербі. Тому є великі шанси побачити