Селезньов не допоміг своїй команді врятувати матч чемпіонату Туреччини

В заключному матчі 15 туру турецької Суперліги "Коньяспор" переміг "Карабюкспор"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Господарі святкували перемогу з рахунком 2:0, забивши по голу в кожному з таймів.

Відзначимо вихід у стартовому складі гостей українського хавбека Андрія Блізніченка, який провів на полі 45 хвилин і у перерві був замінений. Після перерви, на 69-й хвилині у гостей на заміну вийшов ще один українець - Євген Селезньов, але врятувати матч форвард не зміг.

Українського воротаря "Карабюкспора" Олександра Рибки цього разу не виявилося навіть у заявці на гру.

Поразка залишила "Карабюкспор" на останньому, 18-му місті в таблиці чемпіонату, з 8 очками після 15 турів. Від рятівного, 15 місця, яка наразі посідає сьогоднішній кривдник "Карабюкспора", команду українців відділяє тепер вже 6 очок.