Селезньов, Хачеріді та Федецький : Чим займається грізне тріо, яке не може знайти команду

В футболі триває літнє міжсезоння

Саме підійшла гаряча пора трансферів. Цікаво, що кілька досвідчених українських футболістів, які донедавна становили грізну силу, зараз просто не можуть знайти команди. На Depo.Сектор Топ-3 українських футболісти, які досі не можуть працевлаштуватися. 

Форвард Євген Селезньов: Останні півроку футболіст провів в іспанській "Малазі". Угода була розірвана за обопільною згодою сторін. 33-річний українець не бажав залишатися в клубі, бо отримував мало ігрової практики. Футболіст не відзначився результативними діями в 12 зустрічах. Зараз Євген Селезньов на трансферному ринку коштує тепер менш ніж 500 тисяч євро. Сам форвард, здається, не надто і переймається своїм майбутнім. З дружиною і друзями відпочиває в Туреччині.

Захисник Євген Хачеріді: Колишній гравець "Динамо" Євген Хачеріді, який цього літа покинув ПАОК, готується до нового сезону в Києві. Лунало чимало слухів, що футболіст перейде або ж в "Шахтар", або ж іноземний клуб… Як би там не було, але минула половина міжсезоння, а Хачеріді і далі сам тренується. Хоч і футболіст не проявив себе в грецькому ПАОКу, але є ще доволі недешевим (1,75 млн євро) і з високою зарплатою, а це, мабуть, і є головною перешкодою для переходу.

Захисник Артем Федецький: Наприкінці сезону лунало чимало чуток про те, яку надалі роль футболіст займатиме в "Карпатах". Були варіанти і футболістом, і граючим тренером, і менеджером… Але рішення Федецького здивувало усіх. Він вирішив підтримати політичну силу чинного президента України Володимира Зеленського. Від "Слуги народу" "карпатівець" балотується у мажоритарному окрузі №118. Можемо ж лише припускати, що не від хороших футбольних перспектив Федецький завершив кар'єру і пішов в політику...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇺🇦 Сьогодні у Львові з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. ⠀ ✅ Ми вже знайомі багато років, тому мав за приємність поспілкуватися з ним. Обмінялися думками про подальший розвиток Львівщини. ⠀ 👍Також спілкувався з обраним на конкурсі та призначеним головою Державної митної служби України. Митниця і далі залишається сферою порушень і контрабанди. Сподіваюся, що з новим головою буде позитивний результат для держави та для Львівщини. ⠀ #зробимоїхразом #Федецький #Зеленський #слуганароду

Публикация от Артем Федецький (@fedetskyi.118)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор