Що відомо про російського футболіста, який під час війни приїхав заробляти в Україну

Російський нападник Василь Павлов підписав контракт з одеським "Чорноморцем"

Що відомо про російського футболіста, як…

В українському футболі відбулась неординарна подія, коли футболіст з країни-агресора приїхав в Україну для продовження професійної кар'єри. Тож що потрібно знати про резонансний трансфер російського гравця, який продовжить кар'єру в одеському "Чорноморці".

Хто такий Павлов. Варто відзначити, що цей футболіст досить посереднього рівня, йому вже 28 років, а встиг здебільшого пограти в клубах з російських "глибинок". Також в послужному списку Павлова значаться команди з Молдови, Македонії, Норвегії та Латвії. За останню свою команду - латвійський "Вентспілс" гравець провів 12 поєдинків, в яких йому не вдалось відзначитись жодного разу. Тож його голеадорські навики в більш-менш серйозних клубах можна поставити під сумнів.

В певний період Василь Павлов і взагалі "забув" про футбол: у 2017 році він став учасником футбольного реаліті шоу "Хто хоче стати легіонером" на каналі Матч ТВ.

Реакція суспільства. Як не дивно, поки що цей трансфер не викликав резонансу в Україні. Вболівальники більш скептично ставляться до переходів українських гравців на російські землі, а трансфер Ракицького - яскравий цьому приклад.

Досить дивним є той факт, що тримають мовчанку ультрас "Чорноморця", які у 2014 році захищали Одесу від нашестя "руского міру", а тепер один з росіян буде спокійно "розсікати" в тилу України.

Можливі наслідки. Не потрібно забувати, що росіянину Павлову доведеться їхати на виїзні поєдинки до Львова, а в перспективі і до інших міст на Заході України ("Чорноморець" близький до пониження у класі). Такі поїздки можуть завершитись провокаціями, які добре заходитимуть на російському пропагандистському телебаченні. Зовсім не виключено, що саме російська сторона буде прямим організатором цих провокацій.

У підсумку наш чемпіонат отримав гравця низького рівня з країни, яка окупувала українські землі. Одеський клуб можна зрозуміти лише з фінансової точки зору, адже команда перебуває у зоні вильоту, в неї величезні борги по зарплаті. Але хіба "морякам" важко було підшукати гравця з українським паспортом і дати йому шанс проявити себе в УПЛ?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook