Що треба знати про закарпатський "Минай" – суперника "Динамо" в Кубку України

Село на 3 тисячі, Кополовець і "зірки" та прем'єрлігівські амбіції – де гостюватиме "Динамо" в 1/8-ій фіналу кубкових всеукраїнських змагань

Що треба знати про закарпатський "Минай"…

Реакція на жеребкування. "Нам буде дуже цікаво зіграти з такою сильною командою, – розповів одразу після жеребкування головний тренер "Миная" Ігор Харківщенко. – Ми, звичайно, не боїмося "Динамо" і намагатимемося потішити своїх уболівальників і президента нашого клубу хорошою грою. Ми раді зіграти з таким суперником. Коли ще "Минай" зіграє з київським "Динамо"? У нас молода команда, для нас велика честь протистояти такому опонентові. Для нас це буде свято. Найважливіше в майбутньому поєдинку – це організація гри, таке питання стоятиме перед нами на першому місці. За рахунок організованої гри ми можемо протистояти "Динамо".

А ще перед жеребкуванням один із лідерів "Миная" досвідчений та епатажний Михайло Кополовець висловлювався так: "Усі хочуть "Динамо", а я кажу: давайте когось слабшого, тому що з "Динамо" відразу закінчимо. Давайте суперника легшого. Але всі хочуть "Динамо", у нас невелике село, і це буде подія століття, коли приїде якийсь гранд сюди".

Кадровий потенціал та амбіції. Окрім Михайла Кополовця до складу команди, яка зараз досить несподівано лідирує у групі А Другої ліги, входять інші "зіркові" ветерани українського футболу – Василь Кобін, Ігор Ощипко, Олег Допілка. "Ще чекаємо на Євгена Коноплянку, нам потрібні зірки", – жартує Михайло Кополовець.

Але і без знаних в українському футболі виконавців у "Минаї" є кому вирішувати серйозні завдання, адже тут зібрано багатьох здібних місцевих футболістів. Зокрема, 25-річний Роберт Гегедош із 6-ма голами лідирує у списку бомбардирів Другої ліги.

Амбіції у колективу великі. "Ми будемо намагатися вийти в Першу лігу, а потім у Прем'єр-лігу. Не знаю, при мені це буде, я вже не молодий, але повірте, що закарпатські футболісти порадують усіх", – стверджує Михайло Кополовець.

Населений пункт і стадіон. Минай – село поблизу Ужгорода, трохи більше 3-ох тисяч населення. Перші згадки про нього сягають ще 13-го століття. Зараз це футбольний центр Закарпаття, Адже "Минай" – єдина професійна команда області. "Минай навіть не можна назвати селом, оскільки Ужгород розташований уже за два кілометри від селища", – переконаний Михайло Кополовець.

Домашні поєдинки команда проводить на однойменному стадіоні. Цікаво, що ігри стабільно відвідує більше тисячі вболівальників, багато з них приїжджає з інших населених пунктів, в тому числі й з Ужгорода.

Керівництво. Утримують "Минай" митники. Президент клубу Валерій Пересоляк – заступник начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС. Його найближчі помічники: віце-президент Євген Плавайко (начальник відділу митного оформлення №3 митного посту "Тиса") та головний менеджер Артем Письменний (заступник начальника відділу експлуатації майна управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури Закарпатської митниці ДФС). Обізнані люди кажуть, що за теперішньої ситуації фінансови тили в "Миная" доволі міцні. Так що можна очікувати подальшого прогресу. "Наш клуб ставить перед собою найвищі завдання. Ми голодні до трофеїв", – заявив в одному з інтерв'ю президент "Миная" Валерій Пересоляк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook