Руслан Ротань забив у першому ж матчі в складі "Славії"

Капітан збірної України Руслан Ротань відіграв 80 хвилин в контрольному поєдинку празької "Славії" з "Вікторією" з Жіжкова

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Сьогодні відбувся товариський матч, в якому "Славія" зустрічалася з "Вікторією" з Жіжкова.

Капітан збірної України Руслан Ротань, який знаходиться на перегляді у празькій команді, під 22-м номером вийшов в стартовому складі на свою звичну позицію в центрі півзахисту з капітанською пов'язкою.

Діяв наш футболіст дуже впевнено. Роздавав гострі передачі, "кусав" суперників, подавав кутові, пробивав небезпечні штрафні ... Більш того, на 27-й хвилині зустрічі партнери довірили йому виконувати пенальті. Українець з одинадцятиметрової позначки не схибив, зрівнявши рахунок у поєдинку, який в підсумку завершився перемогою пражан з рахунком 2:1. Руслан провів на полі 80 хвилин.