Розгром у Лестері: "Зоря" розпочала єврокубковий сезон з відчутної поразки

У матчі 1-го туру Ліги Європи англійський "Лестер" розгромив бронзового призера УПЛ луганську "Зорю" (3:0)

Розгром у Лестері: "Зоря" розпочала євро…

Поразка єдиного українського представника в Лізі Європи, з одного боку, закономірна, адже клас команди англійської Прем'єр-ліги давався взнаки, особливо під час проведення атак, які виходили гострішими від наступальних спроб луганців.

Однак з іншого боку – луганська команда діяла сміливо та багато атакувала, особливо це стосується перших приблизно півгодини гри, коли гості з України на стадіоні "Кінг Павер" володіли перевагою. Це підтвердила і статистика. Однак згодом щось зламалося у механізмі "Зорі".

Можливо, на підопічних Віктора Скрипника вплинув перший пропущений гол, коли захисники луганської команди не розібралися та дозволили Меддісону проштовхнути м'яч у ворота – 1:0. Так само психологічно надломив і так званий "гол у роздягальню", коли Барнс вивалився на побачення з воротарем Шевченком і ефектно перекинув м'яч через нього – 2:0.

А на 67-ій хвилині грубо помилився Іванісеня, який фактично подарував м'яч Іхеаначо, а той продемонстрував майстерність, відтіснив оборонця "Зорі" і спрямував "подарунок" у дальній кут – 3:0. Усі спроби української команди хоча би "розмочити" рахунок ні до чого не призвели, тож залишок матчу став лише формальністю.

Але ще раз варто наголосити, що підопічні Віктора Скрпиника виглядали до перерви досить симпатично і першими створили реальну нагоду забити гол – після прострілу Луньова Кабаєв не зміг переграти в очному протистоянні воротаря Шмейхеля. Лише після цього луганські футболісти розпочали пропускати голи.

Цікаво, що за володінням м'яча у першій частині гри "Зоря" переважив "Лестер", а за кількістю атакувальних спроб футболісти англійського клубу "нагнали" статистику лише наприкінці тайму, а до цього і в такому компоненті перевагою володіли гості з України. Однак це лише гола статистика, яка голів не забиває. Насправді ж – різниця у класі між "Лестером" і "Зорею" відчутна, і від такого факту нікуди не втечеш...

"Лестер" (Англія) – "Зоря" (Україна) 3:0

Голи: Меддісон, 29; Барнс, 45+1; Іхеаначо, 67

"Лестер": Шмейхель, Фофана, Фукс, Еванс (Морган, 82), Кастань (Джастін, 82), Менді, Барнс, Прат, Тілеманс (Човдурі, 71), Меддісон (Ундер, 65), Іхеаначо (Перес, 71)

"Зоря": Шевченко, Іванісеня, Вернидуб, Фаворов (Руфаті, 76), Юрченко, Кочергін (Гринь, 85), Кабаєв (Перовіч, 65), Назарина, Луньов (Гладкий, 65), Хомченовський (Циганікс, 76), Цвек

Попередження: Тілеманс, 12 – Кабаєв, 26; Вернидуб, 77

Читайте і дивіться також: Як приголомшливо виглядає Лестер, де "Зоря" "битиметься" у Лізі Європи