Неймовірна статистика 1-го тайму матчу "Лестер" – "Зоря": Українці переважають, але програють

Після першого таймк поєдинку Ліги Європи луганська "Зоря" поступається "Лестеру" з рахунком 0:2

Неймовірна статистика 1-го тайму матчу "…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Голами відзначилися Меддісон на 29-ій хвилині та Барнс на компенсованих до першого тайму хвилинах.

При цьому підопічні Віктора Скрпиника виглядали до перерви досить симпатично і першими створили реальну нагоду забити гол – після прострілу Луньова Кабаєв не зміг переграти в очному протистоянні воротаря Шмейхеля. Лише після цього луганські футболісти розпочали пропускати голи.

Цікаво, що за володінням м'яча у першій частині гри "Зоря" переважає "Лестер", а закількістю атакувальних спроб футболісти англійського клубу "нагнали" статистику лиге наприкінці тайму, а до цього і в такому компоненті перевагою володіли гості з України.