П'ять історичних голів Артема Мілевського, який завершив кар'єру

36-річний український футболіст Артем Мілевський оголосив про завершення професійної спортивної кар'єри

П'ять  історичних голів Артема Мілевсько…

Останнім клубом футболіста був "Минай". Найбільшої популярності досяг в період виступів за київське "Динамо". Також грав за брестське "Динамо", турецький "Газіантепспор", хорватські "Хайдук" і "Спліт", румунську "Конкордію", "Тосно" і угорську "Кишварду".

36-річний нападник - триразовий чемпіон України, чотириразовий володар Кубка України, триразовий переможець Суперкубка країни, чемпіон Білорусі, володар Кубка і Суперкубка країни (тричі), срібний призер молодіжного чемпіонату Європи, чвертьфіналіст ЧС-2006.

Пропонуємо згадати найзнаковіші голи Артема Мілевського.

2008 рік, "Динамо" в кваліфікації Ліги чемпіонів двічі громить московський "Спартак" з загальним рахунком 8:2. Крапку в знущанні над принциповим суперником поставив Мілевський. Красиву крапку.

2006 рік. Матч 1/8 фіналу чемпіонату світу, де збірна України грала з Швейцарією. Основний час завершився з рахунком 0:0. А в серії пенальті один з ударів довірили молодому Мілевському. Згодом скажуть, що саме його паненка психологічно зламала суперника і додала впевненості українця в футбольній лотереї.

2006 рік. Мілевський забиває дебютний гол в єврокубках. Цікаво, що "жертвою" форварда став його улюблений клуб - "Реал". І кому важливо, що той поєдинок кияни програли з рахунком 1:5.

2009 рік. "Динамо" перемагає "Шахтар", а Мілевський робить дубль в тому матчі. В тому сезоні він став найкращим бомбардиром чемпіонату. Ось відео другого його голу в ворота "гірників".

2005 рік. Гол Мілевського на останніх секундах матчу врятував молодіжну збірну України в поєдинку з Бельгією. В першому матчі в Маріуполі "синьо-жовті" поступилася з рахунком 2:3, а у матчі-відповіді, у Локерені, до 70-ї хвилини програвала з рахунком 0:1. після цього наші футболісти зробили неможливе - за 20 хвилин забили тричі. Вирішальний гол Артем Мілевський забив за 21 секунду до фінального свистка. Молодіжна збірна України вийшла на Євро-2006 і стала там віце-чемпіоном.

Загалом Артем Мілевський на дорослому професійному рівні зіграв 379 матчів і забив 92 голи.