Провідний форвард збірної України з футболу відзначає ювілей
Сьогодні виповнюється 25 років Роману Яремчуку – основному форварду національної збірної України
- Сектор
-
27 листопада 2020 15:34

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. 27-го листопада 1995-го року у Львові народився Роман Яремчук, нападник бельгійського "Гента" і збірної України.
Він є вихованцем шкіл "Карпат", де робив перші кроки у футболі, і київського "Динамо", де займався з 2007-го року. Результативно виступав за "динамівські" команди різних вікових груп у ДЮФЛУ.
2012-го року уклав з "біло-синіми" професійний контракт. Після виступів за команди U-19 і U-21 1-го березня 2016-го дебютував за головну команду, вийшовши в стартовому складі на кубковий матч проти "Олександрії".
Там же, в "Олександрії", він незабаром і опинився в оренді. Відрядження виявилося успішним, Роман регулярно забивав і незабаром повернувся в "Динамо". Однак висока конкуренція в Києві змусила форварда шукати інші шляхи продовження кар'єри, і в серпні 2017-го року він підписав контракт із бельгійським "Гентом".
У Бельгії Яремчук відразу став гравцем основного складу. Уже четвертий сезон Роман результативно виступає за "буйволів", привертаючи увагу скаутів багатших клубів.
Успішно йдуть справи і в збірній. Андрій Шевченко вперше викликав нападника в березні 2018-го року. Роман довго не міг відкрити рахунок забитим м'ячам за головну команду, але тренер продовжував вірити в нього. І форвард віддячив наставнику чотирма м'ячами в тріумфальному для "синьо-жовтих" відборі Євро-2020. Всього ж на його рахунку на теперішній момент 19 матчів і 6 м'ячів за національну команду.
Читайте також: Турецький гранд активно цікавиться форвардом збірної України
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи
- 22:43Жіноча збірна України з волейболу вперше за три десятиліття зіграла на чемпіонаті світу
- 17:45Залишилася лише одна: три з чотирьох українок уже на старті вибули з великого турніру US Open-2025
- 15:30Мінус відразу п'ять представників елітної ліги: як завершилися матчі 1/32 фіналу Кубка України з футболу та що за приз отримає переможець турніру ФОТО
- 13:54Сергій Ребров назвав склад збірної України з футболу на перші матчі відбору чемпіонату світу-2026
- 23:30Відбулися перші матчі фінального кола кваліфікації єврокубків: як виступили "Динамо", "Шахтар" і "Полісся"
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 14:21Захисник Ілля Забарний провів перший матч за ПСЖ: як оцінили дебют українця