Президент ФФУ Павелко прокоментував інцидент з фанатами в Чехії

Президент ФФУ Андрій Павелко поділився враженнями від перемоги України над Чехією (2:1) та розповів про сутичку поліції та фанатів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Террикон.

Напередодні збірна України з перемоги стартувала в новому турнірі - Ліга націй.

"Це був дуже важливий матч для нашої збірної - дебют в новому турнірі. Дуже добре, що в протистоянні з таким сильним суперником ми показали хорошу гру.

В першу чергу, порадували фанатів змістом гри. Статистичні показники підтверджують, що ми продемонстрували футбол дуже високого рівня. У нашої збірної є характер, вони грають до останніх хвилин. І в кінці першого, і в кінці другого таймів ми побачили, що хлопці вміють дотискати і вигравати. Ви ж пам'ятаєте, що раніше було навпаки", - сказав президент ФФУ.

Після гри чеські правоохоронці затримали українських уболівальників...

"Зробив все, щоб наші хлопці поїхали додому. Проте, потрібно їм пояснити, що вони поставили під сумнів домашній матч з Чехією. Дуже не хочеться опинитися в ситуації, коли матч в Харкові пройде при порожніх трибунах. Нашим фанатам потрібно пам'ятати, що їхня поведінка переноситься на наступні матчі. На жаль, ми можемо залишитися без підтримки, яка так необхідна збірній.

Що стосується організованих уболівальників, то поїздка "Вiрних збiрнiй" пройшла без ексцесів. А ось ті хлопці, які приїхали самі, і потрапили в неприємну ситуацію. На жаль, ніхто не знає, хто і з якою метою прийшов на стадіон", - сказав Павелко.