Пошив в дурні трьох гравців: Як технічний Неймар віддав переможний асист за збірну Бразилії

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) на стадіоні "Олімпіко Нілтон Сантос – Енженьян" відбулася перша півфінальна зустріч Кубка Америки-2021, в якій збірна Бразилії приймала збірну Перу (1:0)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 35-й хвилині зустрічі відзначився Лукас Пакета, якому асистував Неймар, який обіграв трьох перуанців в штрафному майданчику.

Неймар провів п'ятий матч на турнірі. На його рахунку тепер 2 голи і 3 результативні передачі.

Другий фіналіст визначиться в матчі між збірними Аргентини і Колумбії, який відбудеться завтра, в ніч на середу, 7 липня. Початок гри – 4:00 за київським часом.

Нагадаємо, що на груповому етапі Кубка Америки Бразилія стартувала з трьох перемог поспіль – над Венесуелою (3:0), Перу (4:0) і Колумбією (2:1), а в заключній грі вони розійшлися миром з Еквадором (1:1 ). У чвертьфіналі підопічні Тіте обіграли Чилі (1:0).

Дивіться також: Зірковий Мессі забив чудовий гол зі штрафного на Кубку Америки