ТОП-5 фейлів Росії під час підготовки до ЧС-2018

Чемпіонат світу на Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року

Журналіст Depo.Сектор
ТОП-5 фейлів Росії під час підготовки до…

На Depo.Сектор головні "проколи" Росії при підготовці до домашнього Мундіалю:

"Хрущовки" за 100 тис. рублів. Навіть на Росії сміються над апартаментами з килимами на стінах і леопардовими покривалами, в яких пропонують проживати вболівальникам зі всього світу.

Це свідчить зайвим підтвердженням того, що Росія не готова до проведення заходу такого рівня. Поки влада намагається утримати ціни на готелі, підприємливі мешканці Саранська, Волгограду та інших міст, де відбудуться матчі, закликають гостей чемпіонату пожити в своїх "елітних" квартирах. Ціни - як в найдорожчих кварталах Москви, а комфорт - на рівні "хрущовки".

Ще більш абсурдним рішенням відзначились чиновники Мордовії. У зв'язку з нестачею готельного фонду міста, розрахованого на 1,5 тисячі туристів, влада планує організувати наметовий табір недалеко від місця проведення мундіалю (в межах 25 хвилин на громадському транспорті).

У містечку зможуть розміститися кілька тисяч уболівальників. Дуже сумнівно, що фанати з Португалії, Японії та Данії будуть задоволені таким сервісом.

Квитковий колапс. 13 березня в 12.00 за московським часом на сайті ФІФА почався продаж квитків на ігри ЧС-2018 - в порядку живої черги в рамках другого етапу продаж. Частина бажаючих спробувала зайняти місце завчасно, але це не допомогло.

Виявилося, що навіть відстоявши в черзі, можна не дочекатися квитків. Після заповнення всіх необхідних полів із зазначенням особистих даних, вболівальники наштовхнутися на повідомлення, які просто їх "відфутболювали". На Росії такі проблеми пояснили "величезною кількістю уболівальників, які зайшли на платформу з продажу квитків". Досить обгрунтовано, правда?

Атака стадіону бакланами. Після перших домашніх матчів "Зеніту" і вболівальники, і навіть тренер команди Роберто Манчіні скаржилися на дірявий дах стадіону. Найцікавішим є той факт, що віце-губернатор Санкт-Петербурга Ігор Албіна звинуватив в цьому скандальному випадку птахів. Виявилося, що на стадіоні неправильно працює захист від пернатих.

Є така птиця - баклан, яка своїм потужним дзьобом руйнує цілісність плівки і дорогій арені необхідний повноцінний проект захисту від птахів по аналогії з аеропортами. Чудова причина для "розпилу" чергової порції грошей.

"Креатив" з будинками в "глибинках" Росії. Зовнішній вигляд будинків скромного міста Нижній Новгород не витримує жодної критики. На Росії вирішили побороти проблему в оригінальний спосіб - на численні будинки в місті будуть встановлені фальшфасади. За даними міністерства енергетики і комунального господарства Нижегородської області, фальшфасадами планується "замаскувати" всього 19 будинків.

"Витвори мистецтва" зустрічались і в Калінінграді. У місті "ганзейську хрущівку" оновили пластиковим балконом. Швидше за все, в цій квартирі живе пенсіонер, який ще до ремонту витратив на цей балкон великі гроші і не хотів, щоб його знесли. В будь-якому разі вийшло оригінально:

Декомунізація Росії. Наприкінці 2017 року ФІФА оголосила про досягнення домовленості з Росією про ліквідацію комуністичної символіки на вулицях міст, які прийматимуть Чемпіонат світу з футболу в 2018 році. Мова йде про тимчасове перейменування вулиць, або знищення радянської символіки на будівлях і об'єктах інфраструктури.

Прес-секретар ФІФА на брифінгу спеціальному брифінгу пояснив:

"Це немислимо, щоб глядачі з Угорщини, Німеччини, Чехії, України та інших країн, які постраждали від радянського режиму, приїжджали і селилися на вулицях імені Леніна, Сталіна, або будь-яких інших діячів режиму".

Схоже, що це дуже болюче вдарило по імперських амбіціях росіян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme