"Олександрія" Шарана готова кинути виклик "Динамо" – гроші для підсилення складу є

Головний тренер "Олександрії" погодив із президентом клубу Сергієм Кузьменком кадрові зміни в колективі під час зимової паузи

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport-express.ua. "Ми з президентом обговорювали можливий продаж в інший клуб одного з наших гравців, – розповів Шаран. – Варто зазначити, що він не горить бажанням розлучатися з провідними виконавцями, так як нашим пріоритетом є єврокубки. Президент так і сказав: "Моя мета – не продавати футболістів, а прагнути до досягнення результатів".

"Мені, як тренеру, ця позиція до душі, – зізнався керманич "Олександрії". – Особливо якщо врахувати, що для "Олександрії" це важливий гравець, і я хотів би залишити його в команді хоча б до кінця сезону. Сподіваюсь так і буде".

"Крім того, обговорювалося питання і кадрових придбань, – додав він. – Я сказав президенту, що для посилення команди нам потрібні 3-4 футболісти високої кваліфікації, на придбання яких потрібні певні кошти. Він дав "добро". Що ж, тепер все залежить від продуктивності селекції і агентів, з якими працюємо".

"Ми не будемо запрошувати футболістів на перегляд під час зборів, а маємо намір взяти сильних виконавців, здатних допомогти "Олександрії". Насамперед хотілося б підсилити лінію оборони", – зазначив Володимир Шаран.

Читайте також: Футбольний "Львів" допоміг "Динамо", здивувавши "Олександрію"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор