Німецькі ЗМІ розкритикували Ярмоленка після матчу з "Вердером"

Терпець увірвався після чергової поразки - від "Вердера" (1:2) у матчі Бундесліги

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Zbirna.com.

Дії українського атакуючого півзахисника дортмундської "Боруссії" Андрія Ярмоленко у вчорашньому матчі проти "Вердера", в якому "шершні" поступилися з рахунком 1:2, спортивне видання Рура Revier Sport оцінило, м'яко кажучи, не дуже.

Нагадаємо, що футболіст збірної України відіграв тільки перший тайм і отримав за нього негативну п'ятірку з таким коментарем: "Зустріч для українця закінчилася вже після першого тайму. І не випадково. Він давав невеликий імпульс атаці, але був менш уважним в обороні".

До слова, більше половини партнерів українця отримали від RS подібні оцінки за матч проти "Вердера".

Нагадаємо, що "Боруссія" Ярмоленка оголосить про відставку тренера, - ЗМІ.