Нігерійський футболіст забив фантастичний гол з центру поля

Нападаючий фінського футбольного клубу "Хака" Еменіке Мбачу відзначився розкішним голом у матчі 15-го туру Першого дивізіону національної першості

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

28-річний нігерійський форвард, який грає на позиції вінгера, створив справжній шедевр, забивши з центру поля в ворота команди ОПС-ДП.

Вкрай видовищний епізод стався на 13-й хвилині зустрічі. Мбачу отримав м'яч від партнера на своїй половині, ефектно першим дотиком обіграв суперника, прокинувши м'яч повз нього, а другим пробив з центрального кола, передавши "привіт" голкіперу-роззяві.

У другому таймі Мбачу оформив дубль, проте всі його старання виявилися на смарку. Футболісти ОПС-ДП тричі відігравалися по ходу зустрічі і в підсумку матч завершився внічию 3:3.