"Не вестися на купку гівнюків": На Росії коментують можливість матчу Україна – Росія
Екс-форвард "Динамо" і "Зорі" Сергій Юран прокоментував можливість проведення зустрічі між збірними України та Росії в рамках плей-оф Євро-2020
- Сектор
-
11 жовтня 2019 21:21
Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. "По-перше, потрібно дочекатися, щоб така гра взагалі була, – зазначив уродженець України, який переметнувся за "порєбрик". – А навіщо розводити, то я не розумію з однієї причини: політика – це політика, а спорт – це спорт. Футболісти поставляться один до одного з повагою. Нічого кримінального тут не бачу".
"Це просто політична гра, що не можна разом, – додав Юран. – Вони ж гравці, нехай грають, а ви займайтеся своєю політикою і футбол не чіпайте. Зрозуміло, що моменти з'являться, розпочнеться щось на кшталт "дай Боже, не програти". На це не треба звертати уваги. Переможе сильніший – і все. Будуть з'являтися виродки, які захочуть накачати цю ситуацію. В основному українців будуть накачувати. Чи будуть накачувати наших? У нас у людей з головою більш-менш. Це в Україні у деяких з нею ненормально. Але не можна на купку гівнюків, вибачте на слові, вестися".
"З боку тренерського штабу України і Росії все буде нормально – потиснуть руки, поспілкуються. Вболівальники? Зараз їх можна контролювати. З'являться ті, кого і вболівальниками назвати не можна, більше з боку України. Це провокатори. Там, де будуть матчі, поліція буде жорстко їх контролювати. Але є технології, є їх дані – поліція впорається. А такі людці, провокатори – і в Росії, і в Україні, і в Польщі – скрізь з'являються. Їм – аби побитися. Потрібно це жорстко контролювати", – сказав уродженець Луганська.
Читайте також: Офіційно: Збірні України та Росії зможуть зіграти на Євро-2020
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025
- 16:58Загинув форвард футбольного клубу "Ліверпуль"
- 14:30 Купуйте квитки, буде трилогія: британець Тайсон Ф'юрі після "завершення кар'єри" анонсував новий бій з Усиком
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео
- 16:10Збірна України з футболу посіла друге місце на турнірі в Канаді ФОТО
- 17:12Юна київська гімнастка здобула перше для України за три десятиліття "золото" європейського чемпіонату в особистому багатоборстві
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати