Наставник "Рейнджерс" незадоволений чотирма пенальті в матчі чемпіонату Шотландії

"Рейнджерс" розгромили "Сент-Міррен" (4:0) в матчі 24-го туру чемпіонату Шотландії

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на BBC.

Гравці клубу з Глазго в цій зустрічі чотири рази пробивали пенальті після рішень арбітра Ендрю Далласа.

Захисник Джеймс Таверньє забив з "точки" на 3-й і 55-й хвилинах, але не реалізував ще одну спробу, і на 80-й хвилині з пенальті забив форвард Джермейн Дефо.

"Могло бути і п'ять пенальті, що дуже дивно. Судді явно пропустили момент з фолом на Морелосі.

Іноді тобі дають пенальті, іноді - ні", - сказав після гри тренер "Рейнджерс" Стівен Джеррард в інтерв'ю BBC.

"Рейнджерс" набрали 48 очок і відстають від лідируючого "Селтіка", у якого матч в запасі, на 3 очки.