На Росії, яка проводить Кубок конфедерації відбулась історична подія

У матчі за третє місце Португалія - ​​Мексика суддя після перегляду повтору показав на 11-метрову позначку

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на segodnya.ua.

Арбітр Фахад Аль-Мірдасі, обслуговуючий матч за третє місце Кубка конфедерацій-2017 Португалія - ​​Мексика, призначив перший в історії турніру 11-метровий удар, подивившись відеозапис епізоду. Спочатку суддя з Саудівської Аравії не побачив, що на 14-й хвилині Рафаель Маркес збив Андре Сілву. Рефері був на значній відстані від місця подій і не зміг розгледіти всіх деталей єдиноборства. Він не був упевнений в тому, що захисник не зіграв в м'яч.

Цього разу арбітр не став покладатися на думку відеоасистентів і сам вивчив відеоповтори. На них фол Маркеса був очевидний. Мексиканець в своєму штрафному збив суперника, позбавивши його явної можливості забити гол. Але так як захисник намагався зіграти в м'яч, він, за існуючими правилами, продовжив гру, отримавши не червону, а жовту картку.

Додамо, що Аль-Мірдасі раніше обслуговував матч групового турніру Мексика - Росія (2: 1). У першому таймі арбітр зупинив гру для перегляду епізоду з падінням у штрафному суперника нападника Федора Смолова, але на "точку" вказувати не став.