На Росії вимагають покарати українського футболіста

На Росії почнуть розслідування інциденту з українським футболістом Віталієм Федорівим, який не повернувся в сторону російського прапора під час виконання гімну

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС.

Український захисник футбольного клубу "Нижній Новгород" Віталій Федорів, не повернувся, як всі інші, в сторону російського прапора під час виконання гімну Росії перед матчем з ФК "Сочі".

У комітеті з етики Російського футбольного союзу заявили, що таким чином спортсмен висловив свою неповагу до Росії.

"Це некоректна поведінка і неповага до місця, де ти заробляєш гроші, де тебе поважають люди. Не хочеш - не грай, але інші легіонери повертаються до прапора. Цим треба займатися: керівництво клубу має висловитися з цього приводу, і мені здається, РФС повинен вказати комітету з етики розглянути цю справу. Але це моя думка, поки ніяких запитів не надходило", - повідомив член комітету з етики РФС Андрій Созін.

Сам Федорів пояснив, що не повернувся до прапора, бо в цей час виголошував слова молитви.

"Я людина віруюча, коли виходжу на поле, перед грою, завжди промовляю слова молитви. Так було і вчора. Моє глибоке переконання, що спорт - поза політикою. З повагою ставлюся до гімну і прапора будь-якої країни, так що прошу в моїх діях не вбачати ніякої політичної основи", - заявив Федорів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор