"Мені треба воювати тут": Форвард Яремчук прокоментував успіх "Бенфіки" у ЛЧ

15 березня "Бенфіка" мінімально обіграла "Аякс" (1:0) і вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Український форвард вийшов на поле на 72-й хвилині поєдинку, а за п'ять хвилин Дарвін Нуньєс забив переможний гол, який вивів португальський клуб до чвертьфіналу ЛЧ.

"Мені треба боротись тут, на полі. Мої друзі воюють в Україні, а мені треба воювати тут. Я віддаю все, що можу. Я не можу боротися там, але я можу боротися тут. Роблю все, що можу показати свою країну у футболі", — сказав Роман Яремчук у коментарі BT Sport.

Нагадаємо, 24 лютого режим Путіна наказав атакувати територію України, чим розв'язав ганебну війну. ЗСУ тримають оборону та дають гідну відсіч ворогам. Весь цивілізований світ консолідується проти московського режиму та підтримує наш народ. Війна Росії проти України триває вже двадцять перший день.