"Челсі" тріумфував у Лізі чемпіонів, обігравши "Манчестер Сіті" Зінченка (Як це було)

У фінальному матчі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" програв лондонському "Челсі" з рахунком

"Челсі" тріумфував у Лізі чемпіонів, обі…

Вирішальний поєдинок відбувався на стадіоні "Ештадіу ду Драгау" в Порту. "Челсі" мінімально (1:0) здолав "Манчестер Сіті". Томас Тухель і його команда стали тріумфаторами Ліги чемпіонів сезону 2020/2021. Видатним видовищем цей поєдинок не назвеш, але за внутрішньою напругою гра запам'яталася. Однак, на жаль для українських уболівальників, Олександру Зінченку тріумфувати в цій грі не судилося.

23:57 – Кволі спроби "Манчестер Сіті" перевести гру в овертайм успіху не принесли. Численні атаки виглядали беззубими, до банальних навісів футболісти "Челсі" виявилися готовими, тож лондонці витримали і перемогли. А останній шанс втратив Марез – м'яч у ворота не влучив.

23:35 – Менше 15-ти хвилин залишається до завершення гри. "Челсі" "окопався" поблизу власного штрафного майданчика і деколи пробує гостро контратакувати. Натомість манчестерці розхитують оборону суперників, але не більше. Для українця Олександра Зінченка це явно не найкращий матч.

23:23 – Поки що футболісти "Манчестер Сіті" не можуть нав'язати свою гру та створити гостроту. До того ж клуб Хосепа Гвардіоли втратив лідера Кевіна де Брюйне, який зіткнувся з Рюдігером і вимушено залишив поле через травму.

23:04 – Розпочався другий тайм.

Такою є статистика першого тайму.

22:49 – Перший тайм позаду. Поки що у "футбольних шахах" краще виглядає Томас Тухель. Тож Хосепу Гвардіоли є над чим подумати в перерві.

22:44 – Го-о-л! Гаверц вивів "Челсі" вперед! На 42-ій хвилині футболісти лондонського клубу знайшли можливість для контратаки, яка розпочалася на своїй половині поля, у підсумку – після чудової передачі від Маунта Гавертц вивалився сам-на-сам з воротарем Едерсоном і впевнено обіграв його.

22:24 – І хоча команди розпочали гру доволі обережно, за пів тайму вже виникло декілька небезпечних моментів. Більше гостроти у виконанні "Челсі" (особливо часто бачимо на вістрі Тімо Вернера), і це незважаючи на те, що лондонці діють переважно на контратаках.

Однак і в "Манчестер Сіті" теж подекуди вистачає гостроти, як у моменті, який мав Стерлінг.

22:00 – Після доволі симпатичної церемонії відкриття, яка містила в собі декілька феєричних музичних номерів з феєрверками та вогнями, в Порту стартувало головне дійство.

21:22 – У Порту вже майже все готове до початку гри.

20:55 – Є стартові склади – Зінченко на місці.

20:21– Головний тренер збірної України і колишній нападник "Челсі" Андрій Шевченко розповів, за кого вболіватиме у фіналі Ліги чемпіонів: з одного боку – за Зінченка, з іншого – за "Челсі".

19:33 – Зірка Голлівуду Макконахі побажав "Челсі" перемоги у фіналі Ліги чемпіонів.

18:46 – Атакувальний півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко розповів, що не віддає перевагу ні "Манчестер Сіті", ні "Челсі", але вболіватиме особисто за Олександра Зінченка.

17:45 – Зінченко дуже зосереджений у Порту.

16:54 – Популярне видання Мanchester Еvening News за традицією спрогнозувало стартовий склад "Манчестер Сіті" проти "Порту" на фінал Ліги чемпіонів.

16:08 – Футболісти збірної України дали свої прогнози на фінал Ліги Чемпіонів УЄФА між англійськими "Челсі" та "Манчестер Сіті", вибираючи між гравцем "Манчестер Сіті" Олександром Зінченком" і Анндрієм Шевченком, який свого часу грав, а зараз уболіває за "Челсі".

12:25 – Експерти визначили фаворита фіналу ЛЧ "Манчестер Сіті" – "Челсі".

09:26 – В "Челсі" готові до футбольної "лотереї" у фіналі Ліги чемпіонів.

08:03 – Футболіст "Ман Сіті" отримав пошкодження перед фіналом Ліги чемпіонів.

28 травня

22:55 – Фанати "Челсі" і "МанСіті" влаштували бійку перед фіналом Ліги чемпіонів.

20:56 – Тренер "Челсі" Тухель заговорив про перемогу над "МанСіті" у фіналі Ліги чемпіонів.

18:55 – Тренер Зінченка Гвардіола розповів про хвилювання перед фіналом Ліги чемпіонів.

11:59 – Наставник "Челсі" розповів про стан здоров'я двох лідерів команди перед фіналом ЛЧ.

27 травня

22:34 – "Челсі" оголосив заявку на фінальний матч Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті".

Спочатку зустріч повинна була пройти на арені "Ататюрк" в Стамбулі, але Туреччина опинилася в "червоній зоні" країн, небажаних для відвідування. Але є і хороша новина – через два роки фінал ЛЧ пройде при вболівальниках. Влада Португалії погодили квоту в 33% (16 500 глядачів).

Для "Манчестер Сіті" це перший в історії фінал Ліги чемпіонів, а головний тренер "Челсі" Томас Тухель став першим тренером, який вийшов у фінал найпрестижнішого європейського турніру два рази поспіль з різними командами.

Варто нагадати, що за "містян" виступає гравець збірної України Олександр Зінченко, який має усі шанси вийти з перших хвилин на фінал ЛЧ.