Магія нового стадіону: "Колос" розгромив "Львів" у дебютному матчі в Ковалівці

У 2-му турі УПЛ сезону-2020/2021 ковалівський "Колос" декласував футбольний клуб "Львів" з рахунком 4:0

Магія нового стадіону: "Колос" розгромив…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це перший матч "Колоса" на новому стадіоні в Ковалівці, який урочисто відкрили декілька днів тому. З усього видно, футболістам "Колоса" дуже комфортно грати на новенькій арені, що вони продемонстрували у дебютному матчі на ньому, повністю перегравши гостей зі Львова.

На 26-ій хвилині досвідчений Лисенко відкрив рахунок, замкнувши головою навіс від Кравченка. Той же Лисенко оформив дубль на 47-ій хвилині, йому трохи допоміг рикошет. На 69-ій хвилині Гавриш довів рахунок до розгромного, випередивши захисників після подачі з кутового. А на останній компенсованій хвилині розгром львів'ян довершив орендований у "Динамо" Ісаєнко, скориставшись неузгодженістю дій захисників суперника.

Ковалівці створили ще чимало моментів, але не реалізували їх, окрім того, футболісти "Колоса" ще двічі спрямовували м'яч у сітку воріт "Львова", перебуваючи в офсайдах.

"Колос" – "Львів" 4:0

Голи: Лисенко, 26, 46; Гавриш, 69; Ісаєнко, 90+4

"Колос": Волинець, Новак, Ємець, Петров, Гавриш, Кравченко (Зозуля, 50), Богданов (Мілько, 76), Смирний (Ільїн, 76), Задоя, Антюх (Костишин, 61), Лисенко (Ісаєнко, 76)

"Львів": Пеньков, Борзенко, Кравчук (Велвеш, 56), Махмутовіч, Челіч, Кошман (Міубі, 56), Айнсалу (Романчук, 74), Богунов, Грисьо, Комарець (Клименчук, 83), Нич (Феліпе, 56)

Попередження: Антюх, 33; Задоя, 79; Новак, 84 – Богунов, 32; Міубі, 58; Грисьо, 87

Читайте і дивіться також: "Колос" і "Львів" у несподіваних складах відкриють красень-стадіон у Ковалівці