Луческу вибачився перед журналістами на Росії і назвав країну "демократичною"

Головний тренер "Зеніта" Мірча Луческу вибачився перед представниками ЗМІ за свою поведінку після матчу проти "Краснодара" (1:0)

Depo.
19 травня 2017 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Зеніта".

Нагадаємо, після гри на прес-конференції Луческу адресував журналістам фразу "тупі люди!", за що був розкритикований російськими представниками ЗМІ і деякими чиновниками.

"В першу чергу, я б хотів вибачитися за інцидент, що стався після попередньої прес-конференції. Ні в якому разі це не було адресовано тим журналістам, які зараз стоять разом з нами на полі. У мене завжди, де б я не працював, були неймовірно гарні відносини з журналістами, не було ніяких проблем. Тут була група людей, які з самого початку мого перебування в Петербурзі ставилися до мене з упередженістю, тому були такі моменти.

Сорок років працюю тренером без пауз. Не думаю, що в Європі ще є такі фахівці. У мене не було таких інцидентів. Моє життя завжди повністю пов'язане саме з футболом. Мій досвід, напевно, дозволяє іноді висловлюватися, аналізувати моменти, що відбуваються в футбольному житті. І якщо я про щось говорю, то роблю це аргументовано, а не просто так. Хотілося б, щоб ті люди, які задають питання і атакують мене, спочатку аналізували ситуацію і ті слова, які були сказані, а потім мене питали про щось. Немає журналістів, які можуть закрити мені рот і не дозволити висловлювати якісь думки або обговорювати рішення інших людей. Ми знаходимося в демократичній країні", - заявив Луческу.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор