Лідер "Шахтаря" розповів, в якого наставника найважчі тренування
Голкіпер "Шахтаря" Андрій П'ятов розповів про тренування Мірчі Луческу після відпустки
- Сектор
-
7 квітня 2020 17:49
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 24".
Мірча Луческу навантажував команду біговою роботою.
"У Містера були хороші тренування. Після місяця відпустки збираємося, він дивиться, хто працював, а хто ні. І ти цілий тиждень просто бігаєш без м'ячів. Але це не Купер, які змушували спочатку [бігати]. Звичайна бігова робота навколо поля, зі зміною ритму, простіше кажучи – фартлек.
У команді були такі бігунки, які тягнули весь колектив за собою.
На щастя, ми, воротарі, почали свою банду формувати. Десь трохи відставали, десь хитрили. Жоден голкіпер не любить бігати. Потім був Фонсека, зараз – Каштру. Після Містера у них набагато легше", — сказав П'ятов.
Читайте також: Голкіпер "Шахтаря" ностальгує за радянською назвою Кропивницького
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:27Другий день Ліги чемпіонів: результати матчів
- 19:10Гравці NAVI зіграють у Counter-Strike 2 із футболістами "Динамо" Київ
- 18:11Favbet став титульним партнером хокейного клубу "Шторм-Одеса"
- 18:07Українські тенісистки вперше вийшли у півфінал Кубка Біллі Джин Кінг
- 14:53Ліга чемпіонів-2025/26 стартувала без наших команд, але українські гравці вже заявили про себе
- 19:30Боксер Усик нарешті зіграв у футбол
- 16:41Перервали серію поразок: чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло